O nas

Witamy w internetowej hurtowni kosmetyków naturalnych i ekologicznych biokosmetyki-hurt.eu!

 

Hurtownia prowadzona jest przez firmę GREEN LINE z siedzibą w Świeradowie-Zdroju. Nasza firma działa w branży kosmetyków naturalnych od 2009 roku, zaś jako dystrybutor od roku 2012. W ofercie Green Line znajdują się obecnie marki: BIOTURM®, EUBIONA, MARTINA GEBHARDT NATURKOSMETIK, FLORASCENT, SAVON DU MIDI, FiniGrana®, Urtekram i Schmidts. Wszystkie oferowane przez nas produkty albo zaopatrzone są w certyfikaty ekologiczne, albo mają sprawdzone przez nas naturalne i bezpieczne składy.


Wierzymy, że organizm ludzki - jako wytwór Natury - nadal tkwi w niej głęboko swoimi korzeniami, dlatego produkty naturalne są dla niego najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie, również w zakresie pielęgnacji ciała i urody. Naszą ideą jest zatem dostarczanie Klientom produktów kosmetycznych opartych na składnikach pochodzenia naturalnego, optymalnie w jakością eko (bio, organic), a zatem nie zawierających żadnych substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Pragniemy dalej rozwijać się w kierunku less i zero waste.

Naszym partnerom handlowym oferujemy fachowe doradztwo, materiały marketingowe oraz dogodne warunki handlowe (zobacz zakładka Warunki handlowe).

Szczegóły oferty pod numerem telefonu:  +48 (0) 508 597 050. Informacje o produktach: +48 (0) 512 144 140.

 

Zapraszamy do miłej i owocnej współpracy!

 

 

 

 

pixelpixelpixelpixel