BIOTURM

( ilość produktów: 94 )

 

Od 2012 r. GREEN LINE jest oficjalnym dystrybutorem marki BIOTURM.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z marką.

Firma BIOTURM® została założona w 2002 roku przez Martina Evers, który do kosmetyki naturalnej wniósł 20-letnie doświadczenie z żywnością organiczną. Dlatego też podstawą większości produktów BIOTURM jest kompleks aktywnej bio-serwatki, fermentowanej w ściśle kontrolowanych warunkach i zawierającej liczne składniki, występujące w naturalnym środowisku zdrowej skóry.

Najwyższej jakości, pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych oleje roślinne oraz wysoko skoncentrowane wyciągi roślinne, pozyskiwane w przyjaznych środowisku procesach przy użyciu naturalnego CO2, przywracają równowagę zaburzonych funkcji skóry. Dermokosmetyki BIOTURM tworzą harmonijną całość, łączącą najnowsze osiągnięcia nauki i tradycyjną wiedzę na temat uzdrawiających mocy Natury, przywracając równowagę skórze ze schorzeniami.

GWARANCJA JAKOŚCI

Dokładamy starań, aby nasze produkty zawierały możliwie najwięcej surowców, pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych bądź z dzikich zbiorów. Z drugiej strony, nasze receptury spełniają standardy organizacji certyfikujących BDIH, ICEA oraz NATURE THANX, zapewniające wysoką jakość i pełną kontrolę nad pochodzeniem stosowanych surowców i komponentów.

CO SZCZEGÓLNEGO ZAWIERAJĄ PRODUKTY BIOTURM?

Podstawę produktów BIOTURM stanowi bio-serwatka, której proces produkcji został opatentowany i przebiega w następujący sposób: pozyskiwana z upraw ekologicznych serwatka jest łączona z bakteriami kwasu mlekowego i poddawana fermentacji w ściśle kontrolowanych warunkach. Proteiny mleka i laktoza ulegają rozkładowi do aminokwasów, kwasu mlekowego i jego soli (mleczanów). Sfermentowana bio-serwatka (czyli kompleks aktywnej bio-serwatki) służy jako podstawa dla wielu produktów BIOTURM, dostarczając licznych składników, które występują w naturalnym środowisku skóry, czyli protein, aminokwasów, kwasu mlekowego, soli mineralnych, pierwiastków śladowych, węglowodanów oraz witamin. 

Osobną gamę produktów stanowią kosmetyki wegańskie.

Cenne oleje roślinne, zawarte w produktach BIOTURM, pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych bądź z dzikich zbiorów. Ponadto, poszczególne produkty zawierają – w zależności od ich docelowego działania – inne, wyjątkowe składniki (m.in. mocznik, prowitaminę B5, srebro). Wiele produktów BIOTURM jest neutralnych zapachowo, dzięki czemu są bardzo dobrze tolerowane przez alergików. 

A co najważniejsze, wszystkie produkty BIOTURM® są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników czy środków zapachowych, jak również nie zawierają olejów mineralnych ani glikoli polietylenowych (PEG). 

Nasze produkty posiadają bardzo szerokie spektrum działania – odpowiadają potrzebom skóry normalnej, jak również przesuszonej czy atopowej. Mogą być stosowane prewencyjnie na wrażliwą skórę np. niemowląt, jak i przy skórze wykazującej objawy starzenia.

Szybkie zamawianie
Widok
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixelpixelpixel